OMÜ ÇARŞAMBA’DA TOPLANDI

Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi’nde yapılan Ondokuz Mayıs Üniversitesi Senato Toplantısı’na katılmak üzere Çarşamba İlçesi’ne gelen Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç, Belediye Başkanı Hüseyin Dündar’ı makamında ziyaret ettikten sonra bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.


Başkanlık makamında bir süre görüşen OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç ve Belediye Başkanı Hüseyin Dündar ardından Göl Restoranda düzenlenen yemek programında Kaymakam Mustafa Güney, Rektör Yardımcısı Prof Dr. Vedat Ceylan, Genel Sekreter Doç. Dr. Menderes Kabadayı, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Hüsnü Demirsoy, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Niyazi Usta ve Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil,  Ticaret Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Halit Doğan, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Turan Bilgin, Çarşambalılar Derneği yöneticileri Diş Hekimi Hüseyin Avni Özdemir, Eczacı Ömer Bir  ve senato üyeleriyle bir araya geldiler. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç ve Belediye Başkanı Hüseyin Dündar Çarşamba İlçesi’nde bulunan fakülte, meslek yüksek okulları ve sosyal tesislerde incelemelerde bulundular.BİLGİÇ, “YENİ FAKÜLTE BİNASI GÜZEL OLMUŞ”

Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nin Çarşamba İlçesi’nde bulunan fakülteler, meslek yüksek okulları ve sosyal tesislerini ziyaret eden Rektör Bilgiç ve Başkan Dündar, yeni yüksek öğrenim yatırımları hakkında görüş alışverişinde bulundular. Önümüzdeki öğretim yılında eğitim ve öğretime açılması beklenen İnsan ve Toplum Bilimleri Fakülte binasını inceleyen Rektör Bilgiç, “Bina çok kullanışlı ve güzel olmuş, yakın zamanda yeni bölümlerle hizmete açacağız” şeklinde konuştu.


BAŞKAN DÜNDAR, “ÇARŞAMBA’YI TÜKSEK ÖĞRENİM ŞEHRİ YAPMAK İSTİYORUZ”

Belediye Başkanlığında 3. dönemi olduğunu hatırlatan Başkan Dündar, “Bizim hayalimiz Çarşamba’yı yüksek öğrenim şehri yapmak. Bu yolda son 5 yılda çok önemli gelişmeler kaydettik. Sayın Rektörümüzün de olurlarıyla ilçemize yeni yüksek öğrenim yatırımları kazandırmak istiyoruz.” dedi.


REKTÖR BİLGİÇ’TEN GÜNEŞDOĞDU’YA VEFA

Rektör Bilgiç, Başkan Dündar ve katılımcılar Göğceli Camiini ziyaret ettikten sonra geçtiğimiz yıl aramızdan ayrılan Ondokuz Üniversitesi Çarşamba Kampusu’nun kurucusu Mustafa Kemal Güneşdoğdu’yu kabri başında ziyaret ederek dua ettiler.

 

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR