BAŞKAN DÜNDAR HUKUK ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, 19 Mayıs Üniversitesi Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi Öğrencileri ile kahvaltıda bir araya geldi.


Çarşamba Belediyesi ve HUDER ( Hukuki Araştırmalar Derneği) tarafından Adapark Göl Restoran’da Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi öğrencileri ile kahvaltı programı düzenlendi.Hukuk Öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği programda Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin Bülbül ve Huder Samsun Şube Başkanı Cihat Başerli, öğrencilerle tecrübelerini paylaştı.


Hukuk fakültesine yeni başlayan öğrenciler için hayırlı olmasını dileyen Başkan Dündar, hukuk öğrencilerine zamanı iyi değerlendirmeleri ve hukuk alanına doğru bir başlangıç yapmaları konusunda tavsiyelerde bulundu. Çarşamba ilçesinde bulunan Mustafa Kemal Güneşdoğdu Kampüsü hakkında öğrencilere bilgi veren Başkan Dündar, “Belediye olarak ilçemizde hayırsever rahmetli Mustafa Kemal Güneşdoğdu ile birlikte içinde Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi, İletişim Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi ve Adalet Meslek Yüksek Okulunun de yer aldığı ve 5 binden fazla öğrencinin eğitim gördüğü bir Yükseköğretim Kampüsü oluşturduk. Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi kısa süre içinde donanımlı bir fakülte haline geldi ve verdiği mezunlar çok iyi işlerde başarılı bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Yeni hukuk öğrencilerinin de aynı başarıyı yakalayarak ülkemiz ve milletimiz için iyi işler yapan bireyler olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.Göl Restoran'daki programa, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin Bülbül, Çarşamba Hakimi Ahmet Önçırak, HUDER Samsun Şube Başkanı Cihat Başerli, Genç HUDER Başkanı Nurullah Yarlıgaç ve Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi öğrencileri katıldı. 

New layer...
BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR