ÇARŞAMBA BELEDİYESİ’NDEN ÜNİVERSİTE ADAYLARINA ÜCRETSİZ KİTAP

Çarşamba Belediyesi ve Çarşamba Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile üniversiteye hazırlanan öğrencilere ücretsiz kitap dağıtımı gerçekleştirildi. 

Çarşamba ilçesi Atatürk İlköğretim Okulunda üniversite adayları için ücretsiz olarak açılan üniversiteye hazırlık kurslarında okuyan 240 öğrenciye kitap dağıtıldı. Çarşamba Halk Eğitim Merkezi ve Milli Eğitim Müdürlüğü desteğiyle ücretsiz olarak açılan kursta, öğrencilere soru bankası ve konu anlatımlı kitaplar Çarşamba Belediyesi tarafından yayın evlerinden alınarak öğrencilere ücretsiz olarak dağıtıldı.   

Sınıfları ziyaret ederek öğrencileri motive eden bir konuşma yapan Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “Üniversiteye hazırlanan öğrencilerimize biz de bir katkı sağlamak ve geleceğimiz olan gençlerimize eğitim alanında faydalanabilecekleri bir imkan sunmak için Halk Eğitim Merkezimiz ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte ücretsiz olarak kurslar açtık. Üniversite adayı öğrencilerimizden tek beklentimiz başarılı olmaları, ülkemiz ve milletimiz için faydalı işlere imza atmalarıdır. Belediye olarak ilçemizde 240 öğrencimiz için ücretsiz olarak üniversiteye hazırlık kitaplarının dağıtımını gerçekleştirdik. Burada eğitim gören öğrencilerimiz inşallah Haziran ayında yapılacak sınavı kazanacaklar, bir kısmı doktor, öğretmen, hakim, mühendis olacaklar” diye konuştu. Öğrencilerde Başkan Dündar’a üniversiteye hazırlanan öğrencilere verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiklerini belirtti.

 
Üniversite adaylarına kitapların dağıtım programına Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Enver Şahin, Okul müdürü ile öğrenciler katıldı.

 

 

 

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR