ÇARŞAMBA MESLEK YÜKSEK OKULU

 Ondokuzmayıs Üniversitesi Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksek Okulu 1296 öğrencisi ile eğitim ve öğretime devam ediyor.

 

Belediye Başkanı Hüseyin Dündar ve Çarşamba Ticaret Borsası Eski Başkanı Mithat Yılmaz’ın üstün gayretleri ile eski hayvan pazarının olduğu alanda inşa edilen Çarşamba Meslek Yüksek Okulu yetiştirdiği başarılı öğrencilerle adından söz ettiriyor.

 

Muhasebe Vergi Bölümü, Bilgisayar Teknolojileri Bölümü, Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü bulunan Çarşamba Meslek Yüksek Okluna Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlı ile Çağrı Hizmetleri Bölümleri kurulması içinde yazışmalar devam ediyor.

 

MYO, ÇARŞAMBA TİCARET BORSASI’NIN ESERİ

 

Çarşamba Meslek Yüksek Okulu Hizmet Binasını 2008 – 2009 Eğitim ve Öğretim Döneminde hizmete açılmasını sağlayan Ticaret Borsası Başkanı Mithat Yılmaz,  “İlçemiz Orta Mahalle’de MYO Hizmet Binası yapımı için yer tahsis eden ve devamında da bizlerden her türlü yardım ve desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Hüseyin Dündar beye teşekkür ediyorum. 7 bin metrekare açık alana 4 bin metrekare kapalı alan olarak inşa ettiğimiz hizmet binası hayırlı olsun. Bu bina Çarşamba halkının eseridir. Yaklaşık 2 milyona mal olan Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksek Okulu Hizmet Binasının yapımına emeği gecen herkese çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

“ÖĞRENCİLER İLÇEMİZ EKONOMİSİNE KATKIDA BULUNUYOR”

 

Çarşamba’nın her gecen gün geliştiğini kaydeden Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “2008 – 2009 Eğitim ve Öğretim Döneminde yaklaşık 400 öğrencisi ile eğitim ve öğretime başlayan Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksek Okulu’nun bugün 1296 öğrencisi bulunmaktadır. Muhasebe Vergi Bölümü, Bilgisayar Teknolojileri Bölümü, Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü bulunan Çarşamba MYO Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlı ile Çağrı Hizmetleri Bölümleri için de içinde Yüksek Öğrenim Kurumuna talepte bulunmuştur. Her yıl artan öğrenci sayımız ile ilçemiz de sosyo kültürel ve ekonomik anlamda da kazanımlar olacaktır. Gelen öğrencilerin ilçemiz ekonomisine de önemli katkıları oluyor.” dedi.

 

7 bin metrekare açık alana 2 kat üzerine 4 bin metrekare kapalı alan olarak inşa edilen hizmet binasında 12 adet derslik, 1 adet Kütüphane, 2 adet Bilgisayar Laboratuarı, 1 adet Teknik Resim Salonu, 1 adet Kimya Laboratuarı, 1 adet Anfi, 1 adet Çok Amaçlı Salon, 1 adet Kantin-Kafeterya, 15 adet Öğretim Üyesi Odası ve İç Bahçe bulunuyor.

 

 

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR